Opublikowano

MIDELUX – mini dźwignie korzeniowe

MIDELUX - mini dźwignie korzeniowe

MIDELUX – nowe, tytanowe, mini dźwignie korzeniowe dostępne w 3 różnych rozmiarach.
Zadaniem dźwigni stomatologicznej jest rozluźnienie zębów w prosty i mało traumatyczny sposób. Dźwignie MIDELUX polecamy zarówno do chirurgii, jak i implantologii.

Zwichnięcie zębów jest łatwe i szybkie, dzięki opracowanej specyficznej formie, mezjalnej i dystalnej.
Wszystkie części robocze narzędzia pokryte są tytanem (tlenkiem tytanu) i zawierają mikro ząbkowania. Uchwyt narzędzia jest ergonomiczny, wygodny do pracy,  jak również łatwy do czyszczenia.

MIDELUX, mini dźwignie korzeniowe to specjalnie zaprojektowane elewatory, idealne zarówno do ogólnego stosowania, jak i do specyficznych zastosowań.

W komplecie standardowo znajduje się 7 sztuk narzędzi: delikatne dźwignie jak również duże, masywniejsze np. 4mm do zębów trzonowych. Poniżej przedstawione zostały dźwignie, które wchodzą w skład zestawu: 810/1Ti, 810/2Ti, 810/3Ti, 810/4Ti, 810/5Ti, 810/6Ti oraz 810/7Ti. Dodatkowo elementem wchodzącym w skład kompletu jest kaseta narzędziowa Gammafix 980/10, która wykonana jest ze stali nierdzewnej i posiada silikonowe prowadnice.

 

Dźwignie można myć, dezynfekować i sterylizować w takiej samej procedurze, jaką stosuje się w przypadku narzędzi chirurgicznych i stomatologicznych.

Aby uzyskać więcej informacji lub złożyć zamówienie prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub skorzystanie z naszego sklepu internetowego.

Tutaj możesz zakupić zestaw MIDELUX