Opublikowano Dodaj komentarz

Witamy w świecie Scharf Instruments!

Witamy w świecie Scharf Instruments! Narzędzia chirurgiczne i stomatologiczne to nasza pasja.

Proponujemy Państwu:

narzędzia chirurgiczne i stomatologiczne firm: Scharf Instruments oraz MEDESY

lusterka stomatologiczne niemieckiej firmy Hahnenkratt

strzykawkę śródwięzadłową firmy Henke Saas Wolf

i wiele innych

MEDESY

MEDESY to historia rodziny jak również opowieść o pasji, która została “wykuta w stali”. Godnym uwagi jest fakt, że jest to historia wioski Maniago, jak również regionu, który od ponad 600 lat zajmuje się obróbką stali, a co za tym idzie, niewątpliwie, wartości. Wartości, które były i nadal są przekazywane przez pokolenia na pokolenie. Z pewnością: dbałość o szczegóły, ciągłe ulepszanie produktu to gwarancja jakości. 

Zapraszamy do obejrzenia filmu – MEDESY historia rodziny – TUTAJ

Narzędzia firmy MEDESY posiadamy w swojej ofercie od ponad 10 lat. Bezsprzecznie charakteryzują się one nie tylko ładnym wzornictwem ale również wysoką jakością i trwałością. Pełen katalog narzędzi chirurgicznych i stomatologicznych firmy MEDESY dostępny jest na stronie w zakładce KATALOGI można pobrać klikając w link: Katalog MEDESY (wielkość pliku: 78MB)

HAHNENKRATT

HAHNENKRATT to jakość i zaufanie od ponad 85 lat, 100% produkcji w Niemczech, obecność w 122 krajach. Firma HAHNENKRATT to również: duch innowacji, zastosowanie zaawansowanych technologii i zaangażowanie pracowników. Wszystkie te elementy przekładają się na  wysoką jakości produktów dentystycznych i wiodącą pozycję firmy w obszarze produkcji lusterek stomatologicznych. Bez wątpienia produkty tej firmy zadowolą najbardziej wybrednych i wymagających użytkowników.


Witamy w świecie Scharf Instruments! i zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem sklepu oraz Polityką Prywatności.

Dodaj komentarz